bilgi@genkor.com.tr
bilgi@genkor.com.tr
+90 (312) 923 16 15
Genkor
Hakkımızda

Elektrik üretim santralleri alanında projelendirme, sistem tasarımı ve üretimi, işletmeye alma, bakım, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Kullanım ömrünü tamamlayan, sık sık arıza çıkartıp enerji üretimini engelleyen, standart ve yönetmelikler çerçevesinde belirtilen teknik özellikleri sağlayamayan elektriksel sistemlerin rehabilitasyonu işlerini anahtar teslim yürütmekteyiz. Firmamız tasarımı ileri teknoloji ürünlerimiz ile sorunlarınızın hızlı ve kesin çözümünü sağlayarak emreamadeliğin arttırılmasını hedeflemekteyiz.

Güç elektroniği ve otomasyon alanlarındaki tecrübelerimizi, müşterilerimizin talepleri ile birleştirerek geliştirdiğimiz sistemlerimiz sayesinde, gerekli tüm taleplerin karşılandığı anahtar teslim çözümler üretmekteyiz. Yurtiçindeki tüm müşterilerimize, olası bir arıza durumunda 7/24 uzak destek ve 48 saat içerisinde bizzat sahada müdahale garantisi sunuyoruz.

YEKDEM kanunu kapsamında Yerli Aksam Desteği'ne uygun Jeneratör Güç Elektroniği Sistemi (ikaz sistemi ve senkronizasyon sistemi) ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Elektrik ve Elektronik alanında ihtiyaç duyulan özel ürünler için Ar-Ge çalışmalarımızı yürütmekteyiz. 

Yerli, tasarımcı ve üretici firma olmanın avantajlarıyla GENKOR olarak, siz değerli müşterilerimize sınırsız ve hızlı destek sağlamaktayız.

Kalite Politikamıza buradan ulaşabilirsiniz...